Dopasowane warsztaty kreatywne

Powiedzmy, że Twój zespół ma przed sobą trudne zadanie projektowe lub odnosisz wrażenie, że najwyższy czas zadbać jakoś o rozwój swoich pracowników bo za chwilę spotka ich wypalenie zawodowe.

A może po prostu chcesz zrobić coś dobrego dla swojego zespołu?:)

Nasze warsztaty przygotowujemy dobierając różne metody pracy z grupą i w grupie. Metody te oraz zespół realizujący dobieramy mając na uwadze problem do rozwiązania. Nie oznacza to jednak, że nie potrafimy dobrze się bawić. Staramy się traktować problemy bardziej jako zadania niż problemy, chociaż z należytą powagą:)

Warsztaty opieramy o proces twórczy, tak aby zespół efektywnie wdrożył w życie opracowane rozwiązania.

Właśnie dlatego przygotujemy dla Ciebie wycenę indywidualną.

Opis

W aktualnych realiach dla wielu osób rozwój i zaspokojenie ambicji jest często ważniejsze od zarobków. Pracownicy dość często spotykają się z sytuacją, że wykonują pracę poniżej swoich kompetencji.

A skoro Twoi współpracownicy mogą osiągnąć więcej to czemu by ich w tym procesie nie wesprzeć? Naprzeciw tych procesów wychodzą:

Grupowe procesy twórcze stanowiące doskonałe narzędzie dla zespołów przed którym zostało postawione jakieś konkretne zadanie, np. zaplanowanie projektu, zaplanowanie strategii sprzedażowej. Projektowanie tego typu działań ze wsparciem trenera kreatywności przynosi zupełnie inne efekty niż w wersji bez. Narzędzie jest również doskonałym towarzyszem procesów projektowania i wdrażania nowych usług czy sprawdzania ich pod kątem UX.

Team Buildingi, czyli warsztaty w trakcie, których budujemy zespoły. Powiedzmy, że masz nowy zespół handlowców w swojej pracy i chcesz postawić solidny fundament pod ich wzajemną współpracę (nie ukrywajmy, że od tego zależą Twoje zyski).

Coaching grupowy pozwala zdefiniować nowe obszary do rozwoju, rozwiązać problemy komunikacyjne, wytyczyć drogę do ich realizacji a nawet rozwiązać je w trakcie sesji.

Profilowane szkolenia tematyczne, ich tematów jest tyle co współpracujących z nami trenerów – od zarządzania po techniki szybkiego uczenia się. Zawsze kiedy dobieramy trenera staramy się jak najlepiej zbadać i zdiagnozować Twoja sytuację. Wolimy unikać wszelkich nieporozumień i niezadowolonych klientów. Jesteśmy świadomi tego, jak bardzo liczy się czas.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.