Doradztwo kreatywne

300.00 

Usługa creative counsellingu jest bardzo użyteczna w kontekście wprowadzania nowego produktu na rynek. Poza tradycyjnym SWOTEM korzystamy również z technik nawiązujących do najbardziej uznanych nurtów terapeutycznych. Pomagamy zaprojektować produkt tak, żeby uwzględniał jak najwięcej potrzeb klienta. Tak żeby był po prostu dobry. Nasze pomysły zostały zrealizowane przez wiele firm z sektora MŚP i do dnia dzisiejszego czynnie przynoszą zyski. Usługa jest skierowana również dla osób indyiwudalnych zakładających swoje pierwsze biznesy.

Jest to doskonałe narzędzie, które pomoże Ci rozwikłać wiele zagadnień i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, dzięki przewidywaniu tego co na pierwszy rzut oka nie jest widoczne.

Cena obejmuje 60-90 min. sesji doradztwa

 

 

Opis

Przy projektowaniu nowych usług, tworzenia user experience, tworzeniu symulacji produktowych oraz kreowaniu pomysłów na biznes.

Podczas twórczych sesji korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i naukowej, potwierdzonej badaniami wiedzy z zakresu psychologii twórczości.

  • pomagamy klientom wejść w stan głębokiego relaksu, od którego zależy powodzenie procesu twórczego
  • pomagamy stworzyć ramową koncepcję projektu, który klient chce przedsięwziąć
  • pomagamy dogłębnie zbadać projekt, jego zalety, wady, potencjalne korzyści, straty

Nie oznacza to jednak, że usługa ta nie ma zastosowania przy podejmowaniu jednoosobowych przedsięwzięć prywatnych. Pasuje ona bowiem wszędzie tam gdzie pojawia się słowo „tworzyć”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.